Karnawału czar!

Posted by

We wtorek 29 stycznia w naszej szkole odbył się bal karnawałowy. Był to dzień niecierpliwie oczekiwany przez dzieci. Sala gimnastyczna wyglądała inaczej niż na co dzień i zamieniła się w prawdziwą salę balową. Najpierw bawili się młodsi, a po południu klasy IV-VIII.  Bal karnawałowy dla  najmłodszych to dzień niezwykły, wyczekiwany. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Tak też było i w tym roku. Tego dnia  już od rana w przedszkolu i szkole pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za  bohaterów znanych bajek, w salach  można było spotkać wróżki, królewny, delikatne motylki, rycerzy, strażaka, Spider-Mana, …  nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich  postaci. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno ze względu na karnawałowe maski oraz pomalowane twarze. W przerwach na dzieci i starszych uczniów czekały pyszne kanapki i smakołyki przygotowane przez Rodziców. Wszyscy przy dźwiękach muzyki bawili się wyśmienicie!

FOTOGALERIA