Kochane Mamy! Wszystkiego najlepszego!

Posted by

     Jedno słowo – mama, ileż kryje w sobie treści. Z nim związane są zawsze najpiękniejsze wspomnienia z dzieciństwa, pierwsze radości, troski, marzenia, tęsknoty. Każdy z nas chowa w sercu wdzięczność za to, że dała nam największy skarb – życie. W tym dniu wszystkie mamy obdarzone zostały szczególnymi dowodami wdzięczności. Przedszkolaki przyniosły swojej mamie laurkę i słodkie serduszko, a uczniowie kl. I-II własnoręcznie wykonane upominki.

Występy uczniów to specjalna dedykacja od wszystkich dzieci dla kochanych rodziców za ich serce i miłość!!. Dzieci włożyły w przygotowanie uroczystości dużo wysiłku, pracy i serca, ale było warto, by zobaczyć uśmiechnięte i wzruszone twarze mam. Myślę, że uroczystość na długo zapadnie w pamięci zarówno dzieci jak i mam.

FOTOGALERIA