ROK SZKOLNY 2019/2020 ROZPOCZĘTY!!!

Posted by

Tradycją Naszej stało się, że rok szkolny rozpoczęliśmy Mszą Św. w parafialnym kościele. Mszę św. uświetnili absolwenci naszej szkoły: misjonarz ks. Mateusz Dziedzic oraz Łukasz Gryzło – Nowicjusz który przyjął habit franciszkański i obecnie przygotowuje się do życia w zakonie franciszkanów.  Wspólny przemarsz uczniów, rodziców i nauczycieli przypomniał nam, że wszyscy tworzymy społeczność NASZEJ SZKOŁY.  Po powitaniu wszystkich zgromadzonych przez Dyrektora Szkoły wzięliśmy udział w uroczystej akademii przygotowanej przez uczniów klasy V wspólnie z wychowawczynią Katarzyną Gryzło-Kmak.  Uczniowie przypomnieli nam również o 80 rocznicy wybuchu II wojny światowej.

Zatem rok szkolny 2019/2020 czas zacząć! Najlepiej – z uśmiechem na ustach, bo wiedza zdobyta w szkole to niezawodny klucz do szczęśliwej i spokojnej przyszłości. POWODZENIA!

FOTOGALERIA