Zawieszenie zajęć dydaktyczno-wychowawczych w przedszkolach, szkołach i placówkach oświatowych

Posted by

Od 12 do 25 marca br. funkcjonowanie jednostek systemu oświaty zostaje czasowo ograniczone. Oznacza to, że w tym okresie przedszkola, szkoły i placówki oświatowe zarówno publiczne, jak i niepubliczne nie będą prowadziły zajęć dydaktyczno-wychowawczych. To decyzja Ministra Edukacji Narodowej wynikająca z konieczności zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa. 

W tym czasie kontakt nauczycieli z uczniami będzie odbywał się poprzez “dziennik elektroniczny”. Znajdą się tam materiały i zadania utrwalające i poszerzające wiedzę. Dotyczy to zwłaszcza uczniów kl. V-VII, dlatego bardzo prosimy o codzienne odwiedzanie dziennika oraz indywidualny elektroniczny kontakt z nauczycielami.

Zawieszenie zajęć dydaktyczno-wychowawczych w przedszkolach, szkołach i placówkach oświatowych

Print Friendly, PDF & Email