„Wiosna wkoło kwitnie majem” – świetlicowy konkurs fotograficzny!

Posted by

Drodzy Uczniowie!  Świetlica szkolna zaprasza Was do konkursu  fotograficznego  „Wiosna wkoło kwitnie majem”

Wiemy, że wiele czasu spędzacie przed komputerem, aby spotkać się na lekcjach on-line lub zrobić zadania z e-podrecznika, dlatego świetlica szkolna proponuje Wam konkurs z nagrodami.  Odłóżcie  na chwilę książki, komputer. Proszę wyjdźcie na spacer, zabierzcie  koniecznie maseczkę i aparat fotograficzny, może  w czasie spaceru do lasu lub na łąkę  uda się Wam zrobić ciekawe zdjęcie otaczającej nas przyrody? Może to być piękny zachód słońca, ciekawa roślina lub stado ptaków przelatujących po niebie.  Bądźcie cierpliwi i wytrwali, może spotkacie pod miedzą zająca albo stado sarenek lub bociana nad rzeką,  a jeżeli po takim spacerze uznacie, że jedno lub dwa   z Waszych zdjęć są  szczególnie udane prześlijcie je na adres mailowy: ewaporeba63@gmail.com.

Każdy z Was może przesłać tylko dwa zdjęcia, te które  wg Was są  najpiękniejsze. Termin nadsyłania fotografii  mija 20 maja 2020 roku.

Komisja konkursowa wybierze najciekawsze zdjęcia, a ich autorzy zostaną nagrodzeni nagrodami ufundowanymi przez Radę Rodziców. Nagrodzone fotografie zostaną wywołane i przedstawione na  naszej świetlicowej tablicy i na stronie internetowej szkoły. Ogłoszenie wyników na stronie naszej szkoły 24 maja br.

Pamiętajcie, że musi to być Wasze zdjęcie, nigdzie wcześniej nie publikowane czy ściągnięte z Internetu. Pamiętajcie także, że na zdjęciach nie może być żadnych osób, ponieważ obowiązuje nas ochrona wizerunku. Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie wszystkich uczniów nie tylko  dzieci ze świetlicy. Czekamy na Wasze prace. 

Opiekun świetlicy  Ewa Poręba

Print Friendly, PDF & Email