1 czerwca to dzieci są w centrum zainteresowania!

Posted by

„Bądź dzieckiem jak najdłużej. Jak dziecko baw się, śmiej. I kochaj tak jak dziecko. I serce dziecka zawsze miej!”

1 czerwca to dzieci są w centrum zainteresowania! Obchodzimy Dzień Dziecka! To święto nie tylko maluchów, ale i także nas dorosłych, którzy w oczach swoich rodziców nadal jesteśmy małymi dziećmi. W tym roku dzień dziecka będzie wyglądał zupełnie inaczej niż w poprzednich latach. Kreatywność w czasie pandemii musi wychodzić na nowe poziomy, ale warto podejmować wysiłek, by ten okres był dla dzieci jak najmniej uciążliwy i zapamiętały go dobrze, bo to, że będą go pamiętać jest pewne.  Tego dnia każde dziecko zasługuje na coś specjalnego i wyjątkowego. Jednak przede wszystkim Dzień Dziecka powinien być spędzony w miłej atmosferze i w towarzystwie najbliższych.

 

Print Friendly, PDF & Email