Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021

Posted by

Drodzy Uczniowie, Szanowni Rodzice.

Rozpoczynamy nowy rok szkolny 2020/2021. Będzie on inny niż wszystkie dotychczasowe lata szkolne. Rozpoczynamy stacjonarnie, ale w reżimie sanitarnym. W związku z ograniczeniami związanymi ze strefą, do jakiej został zakwalifikowany nasz powiat, tradycyjnego rozpoczęcia roku szkolnego nie będzie. Uczniowie przychodzą do szkoły w maseczkach, zdejmują je dopiero w klasie. Wchodząc do szkoły zachowują odległość 1,5 metra od następnego wchodzącego. Po wejściu do szkoły dezynfekują ręce. Przychodzą tylko uczniowie bez objawów chorobowych i nieprzebywający na kwarantannie.

Od 2 września Uczniowie wchodzą do szkoły przez 2 wejścia: wejście główne dla klas I – VIII i wejście od strony przedszkola dla oddziałów przedszkolnych wg ustalonych godzin:

7.30 – 7.40 – kl. VIII – VII

7.40 – 7.50 – kl. IV – VI

7.50 – 8.00 – kl. I – III

7.50 – 8.00 oddziały przedszkolne (wejście od strony przedszkola)

Bardzo proszę  o zastosowanie się do harmonogramu i odpowiedzialne zachowania. Tylko od nas zależy nasze wspólne zdrowie  i bezpieczeństwo. W razie pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny z dyrektorem lub wychowawcami.

Print Friendly, PDF & Email