Multimedialne Święta w “zerówce”!

Posted by

Tak to możliwe! Dzielni uczniowie klasy „0”, dla których okres przedświąteczny to również czas pełen pracy i przygotowań, wzięli udział w nietypowej lekcji świątecznej! Wychowawca klasy 0 wraz z bibliotekarzem szkolnym przygotowali lekcję świąteczną pt. „Christmas in Polna”. Wędrując za gwiazdą dotarli  do sali klasy II, gdzie mogli poczuć magię świąt. Uczniowie poznali typowe wyrazy w języku angielskim, które nawiązują do Świąt Bożego Narodzenia. Największą atrakcją były gry multimedialne, które aktywowały naszych najmłodszych uczniów do pełnego uczestnictwa w zajęciach. Celem spotkania oprócz nauki obcego języka było również zaprzyjaźnienie się uczniów z monitorem interaktywnym! Radosne miny i pełne zaangażowanie uczniów pozwalają nam wierzyć, że nasi najmłodsi czują się jak ryba w wodzie w świecie wirtualnym! Bezcennym jednak jest fakt, że ten przedświąteczny czas dzieci mogą spędzić wspólnie z rówieśnikami w przedszkolu!

Print Friendly, PDF & Email