„Hej kolęda, kolęda…” w przedszkolu!

Posted by

Święta Bożego Narodzenia to czas najpiękniejszy i niepowtarzalny. Jest to czas, na który czekają nie tylko dzieci ale i dorośli. W naszym przedszkolu to również wyjątkowy okres.  Każdą z sal przebiera się w świąteczne dekoracje. Najpiękniejsza jest jednak choinka, której ubieranie sprawia dzieciom wiele radości.  Miłym akcentem atmosfery świątecznej jest śpiewanie kolęd, które można było usłyszeć przez najbliższe dni w naszej szkole. Dzieci siedząc przy rozświetlonej choince śpiewały je wkładając w to dużo serca. Przedszkolaki przygotowały przedświąteczną uroczystość pt.: „Hej kolęda, kolęda…”

Występ bardzo się podobał i sprawił, że w całej szkole zapanowała magiczna świąteczna atmosfera.

Na zakończenie pani dyrektor podziękowała małym artystom i życzyła wszystkim, aby ten szczególny czas Świąt Bożego Narodzenia był okazją do spędzenia miłych chwil w gronie najbliższych, w atmosferze pełnej miłości i wzajemnej życzliwości! 

Print Friendly, PDF & Email