POMAGANIE PRZEZ ODKRĘCANIE!

Posted by

Pomaganie jeszcze nigdy nie było takie proste! NAKRĘTKA – niewielki, niepozorny przedmiot, zebrany w dużych ilościach, może wiele zdziałać! Jedna nakrętka to oczywiście niewiele, ale w skali setek kilogramów czy ton – to już wiele! Nakrętki są cenne, bo wykonane z czystego polimeru PET. Łatwo je poddać recyklingowi i powtórnie przetworzyć.

Drodzy Uczniowie!

Zwracam  się do Was z prośbą o pomoc w zbiórce nakrętek na rzecz chorego ucznia Naszej Gminy – Tobiasza z Wawrzki. Jeżeli chcecie się przyłączyć to zbiórki nakrętek, przynieście je pod  szkołę do dnia 15 lutego lub przekażcie  poprzez swoje młodsze rodzeństwo z klas I  – III i przedszkole. Koordynatorami akcji są Panie: Monika Grybel  i Katarzyna Migacz – nauczycielki oddziałów  przedszkolnych

Zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału w naszej akcji!!

Print Friendly, PDF & Email