Pomoc potrzebna od zaraz….

Posted by
Drodzy Rodzice, Uczniowie i Ludzie Dobrej Woli!
Informacja o Natalii Galeja, uczennicy ZSP w Białej Niżnej, której przyszło walczyć z ciężką chorobą wstrząsnęła opinią publiczną. Dwunastoletnia dziewczynka zmaga się z agresywnym nowotworem – Neuroblastomą. Leczenie jest bardzo kosztowne, dlatego jeżeli chcecie pomóc wygrać walkę z czasem i przyczynić się do uratowania życia możecie to zrobić korzystając z informacji zawartych na plakacie.
 
W Naszej Szkole w piątek – 5 lutego br. oddział przedszkolny oraz klasy I-III będą zbierać pieniądze do puszek na ten cel. Pozostali uczniowie mogą włączyć się do akcji i przekazać swoją “pomoc” przez wychowawców lub w sekretariacie szkoły. Uzyskana kwota zostanie wpłacona na podane niżej konto. Koordynatorem akcji jest pedagog szkolny – Pani Dorota Matiaszewska.
 
Wszystkim darczyńcom już dzisiaj dziękujemy!!!
 
Nie ma czasu do stracenia! Dla Natalki liczy się każdy dzień… Trzymamy mocno kciuki i ufamy, że ta historia będzie miała szczęśliwe zakończenie!
Print Friendly, PDF & Email