Serce dla Serca Natalii

Posted by

5 lutego br. oddział przedszkolny oraz klasy I-III wzięły udział w zbiórce pieniędzy do puszek na leczenie Natalii Galeji, uczennicy Szkoły Podstawowej w Białej Niżnej. Do akcji włączyli się uczniowie starszych klas. Ponadto, dzięki zaangażowaniu Rady Rodziców oraz księdza Proboszcza, do akcji włączyli się mieszkańcy Polnej. Dzieci, jak również ich rodzice oraz parafianie okazali ogromne serce! Dziękujemy! Łącznie udało się zebrać 4.181,20 zł! Suma została wpłacona na konto Fundacji Dzieci „Zdążyć z Pomocą”. Ufamy, że finansowa pomoc wesprze Natalię w walce z chorobą.

Naszym dodatkowym wsparciem dla dziewczynki były własnoręcznie wykonane serca i laurki z okazji Walentynek! Uczniowie byli bardzo zaangażowani w tworzenie prac. Dziękujemy również starszym uczniom za przekazanie życzeń. Mamy nadzieję, że ten szczery gest uczniów spowoduje uśmiech na twarzy Natalii! Uczniowie, przy pomocy wychowawców, poruszeni historią Natalii, przygotowali choreografię (dostępną na blogu szkolnym), pragnąc okazać wsparcie i sympatię dla dziewczynki!

Wszystkim uczniom, rodzicom, wychowawcom oraz mieszkańcom Polnej dziękujemy za zaangażowanie! Cieszy fakt, że wśród naszej społeczności jest tyle dobra i empatii dla drugiego człowieka!

Print Friendly, PDF & Email