14 LUTEGO 2021 ROKU „DOBRO ZAWSZE WRACA”! MIŁOŚĆ NIE TYLKO OD ŚWIĘTA!

Posted by

Dzień Świętego Walentego, popularnie zwany Walentynkami, wpisał się już na stałe w harmonogram naszych szkolnych imprez i uroczystości. Co roku staramy się, aby ten dzień był wyjątkowy. Nie traktujemy go w kategoriach typowego Święta Zakochanych, ale przede wszystkim jako okazję do okazania sobie życzliwości, ciepła, podjęcia rozważań o miłości i jej znaczeniu. Z okazji Walentynek dzieci o małych serduszkach, a zarazem Wielkich Sercach włączyły się w akcję charytatywną „Pomagam przez odkręcanie dla chorego Tobiaszka” ucznia Szkoły Podstawowej w Wawrzce. Od samego rana w szkole w Polnej trwała zbiórka nakrętek w oddziałach przedszkolnych i w każdej klasie. Dzieci przyniosły ogromną ilość nakrętek w zbiórkę których zaangażowały się całe rodziny! Jutro zgromadzone nakrętki przekażemy mamie Tobiaszka. Z całego serca dziękujemy!

W tym dniu dzieci i uczniowie wykonywali kartki walentynkowe, które można było wrzucić do Poczty Walentynkowej.

W dniu świętego Walentego

Nic nie może dziać się złego,

nikt nie może się dziś złościć,

bo dziś nadszedł dzień miłości.

Życzymy Wszystkim serdeczności wobec siebie każdego dnia!

Print Friendly, PDF & Email