Nadchodzi wiosna!

Posted by

Chociaż piątkowy poranek przywitał nas śniegiem to wychowawcy klas I-III robili wszystko aby do naszych sal zawitała już Wiosna. Z okazji zbliżającego się  pierwszego dnia wiosny uczniowie wykonali szereg prac i zadań na ten temat.  Powstały różne odsłony Pani Wiosny a także tradycyjnej Marzanny. Kolorowe, radosne prace to nie jedyne barwne akcenty tego dnia. Uczniowie przyszli do szkoły w zielonych i kolorowych strojach aby odstraszyć Białą Panią Zimę. Ponadto uczniowie przyszli w skarpetkach nie do pary! Jednak nie martwcie się. Było to celowe działanie naszych uczniów, którzy tym elementem stroju chcieli wesprzeć chore dzieci z Zespołem Downa. Wraz z bibliotekarzem szkolnym uczniowie stworzyli swoją Marzannę, która również wyróżniała się niepasującymi skarpetami.

Mamy nadzieję, że Pani Wiosna nie oprze się naszym kolorowym salon i czym prędzej do nas zawita.

no images were found

Print Friendly, PDF & Email