DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

Posted by

Dzień Pluszowego Misia staje się coraz bardziej popularnym  świętem, które chętnie obchodzą dzieci. Klasa I i II – 25 listopada 2019 r. hucznie obchodziła ten wyjątkowy czas. Tego dnia każde dziecko przyniosło ze sobą swojego ulubionego misia, który towarzyszył mu przez cały dzień. Razem z pluszakami, brały udział w wyjątkowych zabawach zorganizowanych w sali lekcyjnej. Dzieci miały okazję wykazać się posiadaną wiedzą na temat najpopularniejszych misiowych bohaterów. Obejrzały prezentację multimedialną, kodowały, rysowały , układały misiowe puzzle z których wykonały klasową wystawkę. Na zakończenie świętowania tego wyjątkowego dnia, uczniowie z klasy 1 otrzymali Odznakę Przyjaciela Pluszowego Misia, którą każde dziecko z dumą nosiło przez resztę dnia oraz Dyplom Przyjaciela Pluszowego Misia. Uczniowie klasy 2 częstowali się słodkościami  z racji misiowego święta.

FOTOGALERIA