RAZEM NA ŚWIĘTA!

Posted by

Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy czas w roku, czas w którym okazujemy wsparcie osobom starszym, chorym, samotnym, potrzebującym pomocy. Dzięki ludzkiej dobroci i życzliwości staje się jeszcze piękniejszy i radośniejszy. Uczniowie naszej szkoły również włączyli się w pomoc i wsparcie najbardziej potrzebujących. Wzięli udział w akcji Ministerstwa Edukacji Narodowej „Razem na Święta”, która miała na celu zachęcenie uczniów do podjęcia działań charytatywnych. W ramach tej akcji zorganizowali zbiórkę artykułów spożywczych dla kombatantów na Kresach w ramach akcji „Paczka pamięci – Rodacy Bohaterom”. Podczas akademii bożonarodzeniowej uczniowie mogli podzielić się także słodyczami ze swoimi rówieśnikami na Kresach, przygotowali również kartki świąteczne z życzeniami. Ponadto włączyli się w akcję Stowarzyszenia Sursum Corda „Zostań dyplomowanym Mikołajem” Przygotowali paczkę mikołajkową, dzięki której spełnili marzenia chorych dzieci i podopiecznych programu “Na Ratunek”.        Dyplom_-_Razem_na_Swieta