Bal szkolny z Robertoo „Ars Studio”!

Posted by

W dniu 22.01.2020 r. w naszej szkole odbył się bal karnawałowy poprowadzony przez Robertoo „Ars Studio” dla przedszkolaków oraz uczniów klas I-III.  Sala gimnastyczna wyglądała inaczej niż na co dzień i zamieniła się w prawdziwą salę balową. Dzieci wystąpiły w ciekawych, kolorowych kostiumach, przebrane za  bohaterów znanych bajek i nie tylko.  Nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich  postaci. Niektórzy byli nie do poznania, inni budzili podziw, a niekiedy nawet przerażenie. Miłym zaskoczeniem było pojawienie się p. Kasi nauczycielki języka angielskiego jako Elzy oraz p. Michała katechety w przebraniu pirata oraz wychowawczyń poszczególnych oddziałów w karnawałowych strojach m.in. czarownic i kota. Wszyscy uczniowie bawili się znakomicie przy rytmach różnorodnej muzyki jak przystało na prawdziwy bal. Były pociągi, korowody, kółeczka i tańce w parach. Wszyscy mogli uczestniczyć w zabawach i konkursach np.: w podawaniu piłki (poznaniu swojego przyszłego zawodu), magicznych sztuczkach, pokazie mody oraz mumii. Zwycięzcy konkursów nagradzani byli karnawałowymi świecącymi opaskami oraz innymi gadżetami. Atrakcją były efekty specjalne: bańki mydlane oraz sztuczny śnieg. Humor dopisywał zarówno dzieciom, wychowawcom jak i rodzicom. Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały salę balową. Bal umożliwił dzieciom i wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze, a wspólna zabawa przyniosła wiele radości.

Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów i poczęstunku. Dzień ten dostarczył dzieciom wielu przeżyć i miłych wrażeń, zresztą – zobaczcie sami na fotogalerię!

FOTOGALERIA