DLA KOCHANEJ BABCI I KOCHANEGO DZIADZIUSIA!

Posted by

Mimo, że  styczeń jest zimnym miesiącem, pełnym chłodnych dni, to jest w styczniu dzień, kiedy każdemu robi się cieplej na sercu. To święto Kochanych Babć i Dziadków. Dla nich jesteśmy zawsze najważniejsi. Szanujemy ich za cierpliwość, wyrozumiałość, dobroć, miłość i ogromne doświadczenie życiowe. W dniu 21 stycznia 2020r o godz. 11 w szkole zjawiły się Babcie z towarzyszącymi im Dziadkami. Zaproszenie przyjął również Pan Sołtys – Feliks Rządca. W udekorowanej sali gimnastycznej najmłodsze  dzieci wraz z Samorządem Uczniowskim złożyli im piękne życzenia. Korzystając z okazji wnuki poprosili babcię i dziadka, aby przeczytali im bajki.  Po części oficjalnej wszystkie wnuki obdarowały swoich ukochanych dziadków piernikowym sercem i własnoręcznie przygotowanymi upominkami, uściskami i buziakami

Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków po raz kolejny ukazały nam, jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzone chwile z wnukami. Uroczyste spotkanie zakończyło się  poczęstunkiem dla dziadków zorganizowanym przez Panią Annę Szurę – pracownika GOK w Polnej. Spotkanie przygotowały wychowawczynie Monika Grybel i Katarzyna Migacz

FOTOGALERIA