Informacja od pedagoga szkolnego

Posted by

Drodzy Rodzice! Kochani Uczniowie!

W związku z epidemią wszyscy znaleźliśmy się w całkiem nowej i nieznanej sytuacji. Z dnia na dzień nauczyciele, rodzice i uczniowie stanęli przed trudną rzeczywistością.  Pamiętajcie jednak, że pomimo zamknięcia szkół zawsze możecie zwrócić się do mnie, gdy będziecie potrzebować  pomocy lub wsparcia.

Możecie skontaktować się ze mną poprzez dziennik elektroniczny, Messenger, pocztę lub zadzwonić. Razem postaramy się znaleźć rozwiązanie.

Informuję również, że pracownicy Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Grybowie pracują zdalnie tzn. w razie potrzeby udzielają porad telefonicznych, nie przyjmują na razie dzieci na terapię lub diagnozę. Wszystkie rozpoczęte diagnozy będą kontynuowane po ustaniu epidemii. Obecnie w Poradni jest remont i część pracowników jest na urlopach do końca marca. Więcej informacji znajdziecie na stronie  https://ppppns.pl/filia-grybow/

Szanowni Rodzice
W związku z powstałymi potrzebami wynikającymi z obecnej sytuacji istnieje możliwość nieodpłatnego korzystania z pomocy, konsultacji z psychologiem gminnym. Pani Anita Pazgan będzie dyżurować w każdy piątek w godzinach 9.00 – 13.00 pod numerem tel. 788254122.
Zachęcam do kontaktu. Życzę Wam dużo zdrowia. Czekam na wiadomości od Was.

Pedagog szkolny – Dorota Matiaszewska

Print Friendly, PDF & Email