„Mała książka – wielki człowiek” – Wyprawki Czytelnicze dla pierwszoklasistów

Posted by

Uczniowie klasy I wzięli udział w lekcji bibliotecznej, która miała na celu jeszcze bliższe poznanie, czym jest książka i zachęcenie ich do jak najczęstszego czytania. Biorąc udział w projekcie realizowanym ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego pod patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej, pod koniec zajęć, podsumowując dotychczasową aktywność czytelniczą uczniów, pierwszoklasiści otrzymali Wyprawki Czytelnicze. W skład Wyprawki czytelniczej wchodzą:
• książka „Pierwsze abecadło,
• broszura „Książką połączeni, czyli uczymy się czytać razem” (zafoliowana razem z książką),
• materiał pomocniczy „Kreatywny alfabet”.

Mamy nadzieję, że otrzymane wsparcie umili naszym najmłodszym jesienne wieczory. Wierzymy, że dzięki Wyprawce oraz współpracy z rodzicami miłość do książek oraz pasja czytania będą towarzyszyć naszym uczniom na co dzień.

Print Friendly, PDF & Email