ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2021/22 -OGŁOSZENIE DYREKTORA SZKOŁY

Posted by

Drodzy Uczniowie i Rodzice!
Od 1 września 2021 r. wszyscy uczniowie będą uczyć się w szkole, na zasadach sprzed pandemii. Ze względu na obowiązujące Wytyczne MEiN, MZ i GIS odbędzie się krótkie spotkanie na nowej sali gimnastycznej i  spotkania organizacyjne z wychowawcami.
Proszę o zapoznanie się z poniższymi informacjami.

 • Dyrektor Szkoły Podstawowej w Polnej zaprasza rodziców dzieci Oddziałów przedszkolnych na spotkanie organizacyjne, które odbędzie się w dniu 30.08.2021r (poniedziałek) o godz.8.00 w sali oddziału zerowego.
 • Msza św. na rozpoczęcie roku szkolnego – 31.08 (wtorek) o godz. 17.00
 • Spotkanie inaugurujące rok szkolny dla klas I – VIII – 1 .09 (środa) o godz. 8.00 na nowej sali gimnastycznej. Wejście od strony dobudowanej części szkoły.
 • Szczepienia uczniów w wieku 12 – 18 lat
 • Procedury bezpieczeństwa w szkole
 • Drodzy Rodzice i Opiekunowie naszych Uczniów! W trosce o bezpieczeństwo Waszych dzieci apelujemy, aby nie wjeżdżać i nie zatrzymywać się przy bramie wjazdowej do szkoły. Brama wjazdowa będzie głównym przejściem uczniów do szkoły – wejście do szkoły dla klas I – VIII znajduje się w dobudowanej części. Wejście do szkoły od strony ulicy pozostaje dla dzieci oddziałów przedszkolnych.
  • prosimy o przestrzeganie znaku zakazu wjazdu usytułowanego na bramie wjazdowej;
  • dzieci z klas I – III, które już same chodzą do szkoły oraz pozostali uczniowie muszą zmagać się z przeszkodami w postaci licznie wjeżdżających samochodów. Nie możemy dopuścić do sytuacji, że będą się czuły bardziej zagrożone niż w drodze do szkoły przy ruchliwej ulicy.

  Liczę na Państwa wyrozumiałość i odpowiedzialne podejście do  prośby.

                                                                                                                                Dyrektor Szkoły Dorota Wiatr

Print Friendly, PDF & Email