Hej kolęda, kolęda!

Posted by

Święta Bożego Narodzenia to magiczny czas.  Dlatego 17 grudnia, w atmosferze Wieczoru Wigilijnego, uprzedzając spotkania w rodzinnym gronie pragnęliśmy wspólnie złożyć wzajemne życzenia by Nowonarodzony Chrystus obdarzy nas pokojem, miłością i obfitością łask.

Uczyniliśmy to poprzez wspólne kolędowanie!

Każda klasa wystąpiła z przygotowaną kolędą. Składając hołd Bożej dziecinie nasi uczniowie chcieli pokazać również talenty, którymi zostali obdarowani. Oprócz anielskich głosów, znalazło się dużo kolędników ze swoimi instrumentami. Nie zabrakło strojów kolędniczych, które jeszcze bardziej przybliżyły nam magię świąt.

Uwieńczeniem wspólnego świątecznego spotkania był quiz “Jaka to kolęda” oraz konkurs na najdłuższy łańcuch, z którego została utworzona choinka. Wydawałoby się odległe czasy samodzielnie tworzonych dekoracji świątecznych sprawiły naszym uczniom dużo radości. Wspólne dzieło umocniło więzi klasowe jak również szkolne.

Aby obejrzeć fotorelację z kolędowania zapraszamy na naszego szkolnego bloga.

Print Friendly, PDF & Email