Kochanym Dziadkom!

Posted by

„Dawno, dawno temu, a może nie tak dawno. W odległej krainie, żyła biedna, mała dziewczynka… ”

Mimo wielu przeciwności, które uniemożliwiały nam wykonanie spektaklu „Dziewczynki z zapałkami” na podstawie baśni Hansa Christiana Andersena oddziały przedszkolne przygotowały nagranie tego przedstawienia, aby dziadkowie mogli zobaczyć swoje wnuczęta. Na tą uroczystość niestety nie mogliśmy zaprosić Naszych kochanych dziadków z babciami z powodu obostrzeń panującej pandemii. Dzieci recytowały wiersze, śpiewały piosenki, sto lat, tańczyły baletnice i aniołki, a starsze przedszkolaki wczuły się w role i zagrały aktorsko postacie z baśni. Było wiele emocji i wzruszeń, dzieci własnoręcznie przygotowały upominki.

Dziękujemy rodzicom za pomoc w przygotowaniu strojów do przedstawienia oraz wszystkim przedszkolakom za wytrwałość i cierpliwość w przygotowaniu tej uroczystości.

„Niech nam żyją, Niech nam żyją!”

Print Friendly, PDF & Email