Wielkanoc z klasą III

Posted by

Wielkanoc to najstarsze i najważniejsze święto chrześcijańskie celebrujące misterium paschalne Jezusa Chrystusa: Jego mękę, śmierć i zmartwychwstanie!

Z tego powodu spotkaliśmy się dzisiaj wszyscy na sali gimnastycznej, aby wspólnie rozpocząć świętowanie tego poważnego, ale jakże radosnego czasu!

W aurę świąt wprowadziła nas klasa III, która przygotowała dla nas występ wraz z wychowawczynią Panią mgr Małgorzatą Dargiewicz. Uczniowie przedstawili nam tradycje związaną z Wielkanocą, zaśpiewali piosenki a na koniec oblali wszystkich uczniów i rozdali czekoladowe jajeczka.

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych składam wiosenne życzenia, aby w czas Święta Paschy w Waszych sercach, rodzinach i domach zagościła radość, spokój i wielka nadzieja odradzającego się życia.

 

Print Friendly, PDF & Email