Kartki wielkanocne dla osób z Hospicjum w Stróżach

Posted by

Uczniowie klasy 4 naszej szkoły postanowili sprawić radość osobom przebywającym w Hospicjum w Stróżach w okresie świątecznym. Dlatego też, podjęli inicjatywę wykonania kartek z życzeniami, które miały przynieść uśmiech na twarze seniorów. Wszystkie kartki były starannie wykonane z wielką dbałością o szczegóły, co widać było na pierwszy rzut oka.

Kiedy już kartki były gotowe, uczniowie przekazali je opiekunkom seniorów, które zapewniły, że trafią one do właściwych rąk. Nie sposób opisać jak wielkie emocje towarzyszyły dzieciom podczas tej pięknej akcji. Wszyscy byli zadowoleni, że mogli zrobić coś dobrego dla innych.

Przy okazji, dzieci przypomniały sobie, że Zmartwychwstały Pan Jezus daje nam wszystkim nadzieję na lepsze jutro. To była ważna lekcja empatii i dobra, która na długo zostanie w pamięci uczniów.

Pomysłodawczynią tej pięknej akcji była Teresa. To piękne, że uczniowie zawsze przypominają sobie wzajemnie, jak ważne jest dzielenie się dobrem ze światem. Mamy nadzieję, że ta inicjatywa stanie się już tradycją w naszej szkole i że będą mieli szansę sprawiać radość innym w przyszłości.

Print Friendly, PDF & Email