„Organizm, mechanizm – tlen i krew, związek doskonały”- zwycięstwo!

Posted by

Gratulacje dla zwycięzców! Nasza szkoła z wielką dumą może nazwać się zwycięzcą konkursu biologicznego zorganizowanego przez Szkołę Podstawową nr 1 w Grybowie. W ramach obchodów Dnia Ziemi, uczniowie klasy 7 w składzie Emila, Magda i Piotr podjęli wyzwanie w konkursie z biologii pod tytułem: „Organizm, mechanizm – tlen i krew, związek doskonały”. Ich poświęcenie, determinacja i wiedza przyniosły im zasłużone zwycięstwo.

To, co wyróżniało naszych uczniów, to nie tylko ogromna wiedza, ale również pasja i zaangażowanie w zdobywanie nowych informacji. Stali się prawdziwymi ekspertami w dziedzinie budowy i funkcjonowania układu oddechowego i krwionośnego. Ich praca była oceniana zarówno grupowo, jak i indywidualnie, co dowodziło nie tylko umiejętności pracy zespołowej, ale również indywidualnych kompetencji.

W rywalizacji z uczniami z innych szkół naszej gminy, Emilia, Magda i Piotr zdobyli najwięcej punktów, co dało im zasłużone pierwsze miejsce jako zespół. Dodatkowo, ogromne brawa należą się Piotrowi, który sięgnął po pierwsze miejsce również indywidualnie. To niezwykłe osiągnięcie, które zasługuje na najwyższe uznanie!

Nie możemy zapomnieć również o wdzięczności, którą składamy nauczycielowi biologii oraz dyrekcji Szkoły Podstawowej nr 1 w Grybowie. Ich zaangażowanie i wsparcie stworzyło nie tylko warunki do rozwijania pasji naszych uczniów, ale również tworzyło inspirującą atmosferę podczas rywalizacji. Dzięki nim każdy uczestnik mógł poczuć się doceniony i zmotywowany do dalszej nauki i rozwoju.

Jeszcze raz gratulacje dla zwycięzców oraz ogromne podziękowania dla wszystkich, którzy przyczynili się do sukcesu naszej szkoły w tym konkursie!

Print Friendly, PDF & Email