Zbiórka Darów Dla Powodzian!

Drodzy Rodzice, Uczniowie oraz Mieszkańcy Polnej!

Urząd Gminy Grybów  organizuje zbiórkę pomocową dla mieszkańców miast i gmin, którzy ucierpieli z powodu powodzi. Nasza społeczność szkolna również chce przyłączyć się do tej akcji.

Dlatego w do dnia  25.09.2024r.( środa)  można przynosić do szkoły ( SP Polna, hol główny, naprzeciw sekretariatu) następujące przedmioty:

• wodę butelkowaną,
  • żywność z długim terminem przydatności:  gotowa do spożycia, w słoikach, woda butelkowana, herbata, kawa, cukier
  • środki higieniczne : mydła naturalne, żele pod prysznic, proszki do prania, szampony, pasty do zębów, szczoteczki do zębów, papier toaletowy, chusteczki wilgotne (sanitarne).
  • środki czystości:  ręczniki papierowe, gąbki do mycia naczyń,
  • artykuły różne: karimaty, śpiwory, koce, latarki, baterie alkaliczne AA / AAA, świeczki długopalne, koce termiczne.

Produkty w całości zostaną przekazane do Ośrodka Kultury w Polnej, by stamtąd  mogły trafić do powodzian.

Koordynatorzy akcji: w klasach IV-VIII Barbara Gryboś, w klasach I-III Justyna Niepsuj, w oddziałach przedszkolnych Marta Wiatr.