Dzień Dziecka kl.0-3

Dnia 1 czerwca 2022r.  grupa starszaków oraz klasy I-III wybrały się na wycieczkę do kina HELIOS w Nowym Sączu.  Dzieci z oddziałów przedszkolnych oraz uczniowie klasy 1  mieli okazję obejrzeć Film animowany pt. „Wilk, lew i ja” a klasy II-III film pt.: „Dogtanian. Psi muszkietrier”. Nudy w kinie nie było – dużo wątków, wiele postaci, same atrakcje. Dzieci były zachwycone. Uśmiechnięte buzie oraz pełne przejęcia komentarze były potwierdzeniem dobrze spędzonego przedpołudnia.

Następnie młodzi polnianie udali się do Miasteczka Galicyjskiego, gdzie z okazji Dnia Dziecka czekały na nich nie lada atrakcje:

W programie m.in. było:

• Zwiedzanie ekspozycji Miasteczka Galicyjskiego
  • Animacje: balony, malowanie twarzy, zjeżdżalnia dmuchana
  • Warsztaty tematyczne: I grupa : tabliczki gliniane, 2 grupa: świece sojowe i 3 grupa: wizyta w drukarni.
  • Zumba
  • Kim zostanę? Strażakiem czy policjantem?- pokaz wozu strażackiego i policyjnego.
  • Mini Zoo- alpaki z Osady w Odnożynie
  • Lody Koral

Po trzech godzinach szeregu atrakcji, uśmiechnięte i nie co zmęczone dzieci udały się do autokaru w drogę powrotną do szkoły.

Wyjazdy edukacyjne mają zawsze posmak przygody. Nic więc dziwnego, że wspomnienia o wycieczce i zdarzeniach jej towarzyszących są bardzo trwałe, zapadają głęboko w pamięci na długie lata.

Zapraszamy do obejrzenia filmiku z relacji dzisiejszego dnia.