Dzień dziecka w klasach IV-VIII: Trzymaj formę!

Posted by

Nasi uczniowie uczcili swój dzień w zdrowy i aktywny sposób.

Na dobry początek dnia każda klasa przygotowała zdrowe i pyszne śniadanie! Propozycje śniadaniowe w postaci kanapek, szaszłyków, sałatek i koktajli zostały zaprezentowane pozostałym kolegom motywując ich do zdrowego odżywiania. Zarówno wygląd jak i zapach potraw zachęcały do ich skosztowania!

Po obfitym śniadaniu uczniowie udali się na dwór na boisko szkolne, gdzie wspólnie zatańczony został taniec Belgijski oraz słynny wśród naszych uczniów układ do piosenki „Sofia”. Po rozgrzewce klasy wzięły udział w oczekiwanym turnieju piłki nożnej. Ponadto, odbyły się rozgrywki w badmintona oraz podnoszenie sztangi. Nie zabrakło także quizów. A wszystko to odbyło się w ramach programu TRZYMAJ FORMĘ!

Wszystkim dzieciom, tym dużym i tym małym życzymy uśmiechu i radości na każdy dzień!  

Print Friendly, PDF & Email