Zabawa karnawałowa klas 4-8

Posted by

28 lutego klasy 4-8 świętowały ostatnie chwile karnawału. Każda klasa miała przygotowany poczęstunek, do którego włączyli się rodzice. Najedzeni i wystrojeni uczniowie wzięli udział w zabawie tanecznej. Podczas indywidualnych tańców, uczniowie kl. VIII zorganizowali również tańce i zabawy grupowe m.in. pociąg, gorące krzesła, chusteczka haftowana, kaczuszki. Uczniowie wykazali się swoimi zdolnościami tanecznymi podczas piosenek „Chocolate” oraz „Sofia”.

W tym dniu organizatorzy zabawy – samorząd uczniowski wykorzystał  sprzęt techniczny zakupiony w ramach programu „Laboratoria przyszłości” taki jak: aparat oraz cały sprzęt nagłaśniający. Dzięki nowej jakości dźwięku dzisiejsza zabawa jeszcze bardziej rozbrzmiała w murach naszej szkoły.

 

 

Print Friendly, PDF & Email