„Pomoc dla Ukrainy”- podziękowania

Posted by

DRODZY MIESZKAŃCY POLNEJ I KOCHANI UCZNIOWIE!

Z ogromnym wzruszeniem i jednocześnie dumą dziękujemy wszystkim za tak wielkie zaangażowanie, za chęć niesienia pomocy ludziom, którzy znaleźli się w tragicznej sytuacji okrutnej wojny. Wszystko, czym zechcieliście się Państwo podzielić trafi do potrzebujących z Ukrainy. Serdecznie dziękujemy rodzicom za zorganizowanie kartonów na produkty, które zostały zgromadzone w ogromnej ilości.

Bardzo dziękuję również nauczycielom, grupie szkolnych wolontariuszy oraz Samorządowi Uczniowskiemu za wykazanie inicjatywy, za pomoc w zbiórce, segregowaniu, pakowaniu i opisywaniu zgromadzonego asortymentu.

 

 

„PRAWDZIWYCH PRZYJACIÓŁ POZNAJE SIĘ W BIEDZIE”!

SERDECZNIE DZIĘKUJEMY!!!

 

 

Koordynator: Monika Grybel

 

Print Friendly, PDF & Email