Bal karnawałowy w przedszkolu i klasach 1-3

Posted by

Bal karnawałowy dla  dzieci to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Tak też było w dniu 01.03.2022 r. w Szkole Podstawowej im. Bł. ks. Jana Balickiego w Polnej.

Tego dnia  już od rana w przedszkolu i klasach 1-3 pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za  bohaterów znanych bajek, w salach można było spotkać wróżki, królewny, księżniczki,  motylki, rycerzy, piratów, pajacyków, policjantów, Spider-Mana, Batmana,…  nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich  postaci. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno. Wystrój sali wprowadził w radosny nastrój oraz zachęcał wszystkich do wesołej zabawy.

Na tą wyjątkową okazję zaprosiliśmy do prowadzenia balu Animatorki Portafortuna, który zachęcały dzieci  do tańca z przygotowaną muzyką, która była skoczna i rytmiczna. Na sali podczas pląsów robiło się kolorowo, wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy mimo chwilowego zmęczenia. Największy zachwyt wywarły na dzieciach odwiedziny ulubionej postaci z bajki „Psi Patrol” – Marshala. Bal umożliwił dzieciom i wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom, to było głównym celem tego balu.  Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały balową salę. Szkoda, że następny bal dopiero za rok.

[ngg src=”galleries” ids=”326″ display=”basic_thumbnail” thumbnail_crop=”0″]Podczas zabawy wykorzystany został sprzęt techniczny zakupiony w ramach programu „Laboratoria przyszłości„. 

 

 

 

Print Friendly, PDF & Email