Gminny turniej – Bezpieczeństwo Ruchu Drogowego

Posted by

5 kwietnia w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 1 w Ptaszkowej odbyły się eliminacje gminne ogólnopolskiego turnieju „Bezpieczeństwo Ruchu Drogowego„. Przedmiotowy turniej miał na celu podnoszenie wiedzy ze znajomości przepisów ruchu drogowego, ale przede wszystkim miał za zadania kształtowanie bezpiecznych i kulturalnych zachowań na drodze.

Turniej odbył się w dwóch grupach wiekowych. W kategorii grupa młodsza wzięło udział 8 drużyn z gminy Grybów. Miło nam poinformować, że nasi uczniowie zajęli II miejsce! Natomiast w kategorii indywidualnej, uczeń Miłosz Krzeszowski zdobył III miejsce!

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

[ngg src=”galleries” ids=”327″ display=”basic_thumbnail” thumbnail_crop=”0″]
Print Friendly, PDF & Email