XXI GMINNY KONKURS ORTOGRAFICZNY za nami!

Posted by
31 maja 2022 r. w Szkole Podstawowej w Polnej odbył się XXI GMINNY KONKURS Ortograficzny. W obecnym roku szkolnym naszemu konkursowi patronowała Maria Konopnicka i najwybitniejsi twórcy epoki romantyzmu – patroni roku 2022 ustanowieni przez Sejm RP.
W konkursie wzięło udział 24 uczniów (w dwóch grupach wiekowych) ze szkół podstawowych z terenu Miasta i Gminy Grybów. Autorem dyktanda był mgr Wojciech Papaj – nauczyciel konsultant MCDN  w Nowym Sączu, który wraz z komisją czuwał nad prawidłowym przebiegiem konkursu i oceną prac.
Zwycięzcami konkursu zostali:
Grupa wiekowa: IV – VI 

1. Wiktoria Matuła – ZSP Florynka
2. Milena Mężyk – SP Stara Wieś
3. Ireneusz Gurba – SP Wyskitna

Grupa wiekowa: VII – VIII 

1. Julia Motyka – ZSP Florynka
2. Julia Polańska – ZSP Krużlowa
3. Weronika Kostrzewa – SP Polna

Nagrody dla zwycięzców I, II, III miejsca ufundowane zostały przez Pana Jacka Migacza Wójta Gminy Grybów.
Print Friendly, PDF & Email