Rozpoczęcie roku szkolnego 2022/23

Posted by

,,Wrzesień, wrzesień
w naszej szkole,
klasy pełne słońca!
Pełne dzieci, bo wakacje
już dobiegły końca…”

 

I znów mamy wrzesień, a jeszcze nie tak dawno zebraliśmy się w naszej szkole, by podsumować pewien okres naszego życia, podziękować, pożegnać się z absolwentami…

Dziś po dwumiesięcznej przerwie, opaleni, wypoczęci i zrelaksowani rozpoczynamy nowy rok szkolny.

Kolejny rok nauki i ciężkiej  pracy podczas zdobywania wiedzy i nowych doświadczeń. Kolejny rok poznawania otaczającego nas świata, rozwijania zainteresowań, poszukiwania dalszej drogi rozwoju. Mamy nadzieję, że będzie to wyjątkowo udany rok!

Na progu tego nowego roku szkolnego życzymy  Wszystkim samych  sukcesów w nauce i rozwoju osobistym.

Te życzenia  kierujemy szczególnie do uczniów klasy 8, którzy w tym roku przystąpią do egzaminu ósmoklasisty. Oby okazał się dla was prosty, a ostatni rok w naszej szkole był  nie tylko ciężką pracą, ale również przyjemnością i zabawą. Mamy nadzieję, że wszyscy będziecie kontynuować naukę w wymarzonych przez was szkołach średnich i będziecie mile wspominać lata spędzone w naszej  szkole.

Nie zapominamy też o naszych Pierwszakach! Pamiętajcie, że nie taki diabeł straszny, jak go malują i że każdy z nas był kiedyś w pierwszej klasie. Początki na pewno nie będą łatwe, ale wierzymy, że nasza szkoła stanie się waszą szkołą, a nauka w niej niech będzie dla was owocna i przyjemna.

Mamy nadzieję, że pozostali uczniowie też nie spoczną na laurach i będą brać aktywny udział w życiu szkoły, w konkursach, zawodach sportowych i olimpiadach rozsławiając imię naszej szkoły.

A wy drodzy nauczyciele?

Dla was dzisiejszy dzień oznacza początek ciężkiego, pełnego pracy roku. Życzymy wam by współpraca z nami, uczniami, układała się jak najlepiej. Pamiętajcie jednak, że uczeń to też człowiek i wierzcie nam,  wiele różnych niesprzyjających okoliczności sprawia, że czasem nie ma pracy domowej, zapomniał zeszytu, czy po prostu nie mógł przyjść do szkoły na ważny sprawdzian. Przy odrobinie waszej wyrozumiałości i naszej chęci do nauki, ten nowy rok szkolny na pewno będzie dla nas wszystkich udany.

POWODZENIA !!!

                                                                                          KLASA III 

[ngg src=”galleries” ids=”331″ display=”basic_slideshow”]

 

Podczas prób oraz realizacji akademii uczniowie wraz z nauczycielem korzystali ze sprzętu zakupionego w ramach programu „Laboratoria Przyszłości„:

  • sprzęt nagłaśniający – 2 kolumny ze statywami, mikser cyfrowy, mikrofon bezprzewodowy
  • aparat fotograficzny

 

[ngg src=”galleries” ids=”333″ display=”basic_slideshow”]
Print Friendly, PDF & Email