„Trzymaj Formę!” w naszej szkole.

Posted by

Nasza szkoła po raz kolejny przystąpiła do programu „Trzymaj Formę!”.

Jest to inicjatywa propagująca zdrowy styl życia o unikalnym, dwukierunkowym podejściu: propagującym zbilansowane odżywianie połączone z regularną aktywnością fizyczną. Program „Trzymaj Formę!” pomaga rozwijać zainteresowania uczniów i kształtuje ich prozdrowotne nawyki.

Koordynatorami programu są nauczyciele: pani Monika Krzeszowska oraz pan Marcin Kulka.

Zapraszamy rodziców i uczniów do odwiedzania strony: trzymajforme.pl. Znajdziecie tutaj wiele ciekawych informacji i pomysłów jak zdrowo żyć oraz jak nie marnować żywności. Dowiecie się, że wszystkie opakowane produkty spożywcze dostępne w sprzedaży muszą być oznakowane bo etykieta to cenne źródło informacji.

 

Print Friendly, PDF & Email