Gminne Obchody Święta Niepodległości 

Posted by

11 listopada uczniowie klasy VIII reprezentowali naszą szkołę podczas Gminnych Obchodów 104. Rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę w Binczarowej. Poczet Sztandarowy wziął udział w uroczystej mszy świętej, po której zostały złożone kwiaty pod Krzyżem na Cmentarzu z I Wojny Światowej. Następnie odbyła się okolicznościowa część artystyczna w Szkole Podstawowej w Binczarowej. Obchodom towarzyszyła wystawa pt.: ”Historia Oręża Polskiego” przygotowana przez Ks. Mariusza Wrzesińskiego.

Cieszymy się, że Poczet Sztandarowy uczestniczył w obchodach i dumnie reprezentował całą społeczność szkolną w tym ważnym dla Polaków dniu.

 

Miło nam poinformować, że w tym dniu została nagrodzona nasza uczennica z kl. IV, która wzięła udział w konkursie plastycznym „Nie zmarnujcie niepodległości” organizowanym przez Gminny Ośrodek Kultury w Grybowie- Filia w Binczarowej.

Gratulujemy!

 

 

Print Friendly, PDF & Email