Lodowisko w Białej Niżnej

Posted by

Uczniowie klas VI i VIII wzięli popołudniu udział w spotkaniu mikołajkowym, które odbyło się na Lodowisku w Białej Niżnej (CSZ). Wyjazd ten był sponsorowany przez Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Grybowie.

Celem wyjazdu było upowszechnianie zdrowego stylu życia i aktywności fizycznej oraz podnoszenie sprawności fizycznej. To dobra okazja, aby popularyzować jazdę na łyżwach, które są dostępne w naszej okolicy. Sport to również doskonała forma spędzenia wolnego czasu i możliwość integracji z kolegami i koleżankami z klasy oraz ze szkoły.

Podczas jazdy na łyżwach, uczniowie mieli możliwość spotkania się ze świętym Mikołajem! Dodatkową atrakcją była wizyta m.in. Olafa, który rozdał uczniom słodkości oraz spędził z nimi czas na lodowisku.

Print Friendly, PDF & Email