Kartka świąteczna do Króla Wielkiej Brytanii

Posted by

Święta Bożego Narodzenia to magiczny czas, a życzenia świąteczne są jedną z najprzyjemniejszych tradycji tego święta. W tym roku uczniowie naszej szkoły postanowili napisać i wysłać życzenia do samego króla Wielkiej Brytanii- Karola III.

Uczniowie na zajęciach bibliotecznych poznali osobę nowego króla oraz ciekawostki na jego temat. Na lekcjach języka angielskiego oraz zajęć bibliotecznych uczniowie napisali wspólnie list, w którym krótko przedstawili naszą szkołę i swoje marzenia o podróży do Wielkiej Brytanii.

Część naszych uczniów stworzyła indywidualne kartki świąteczne dla króla. Dodatkowo, chętni uczniowie wykonali piękne portrety Karola III. Akcję pisania i wysyłania kartek zorganizowały nauczycielki języka angielskiego.

 

 

Print Friendly, PDF & Email