Doradztwo zawodowe- spotkanie

Posted by

W dniu 16.12.2022r.  w ramach lekcji z doradztwa zawodowego uczniowie kl. 8 mieli spotkanie z panią wicedyrektor Zespołu Szkół Technicznych w Gorlicach, która została zaproszona do naszej szkoły przez pedagoga szkolnego. Podczas tego spotkania uczniowie zapoznali się szczegółowo z ofertą edukacyjną ZST w Gorlicach na rok szkolny 2022/2023. Obejrzeli również prezentację, która miała ich zachęć do kontynuowania nauki właśnie w tejże szkole. Zostali także obdarowani plakatem, ulotkami i broszurkami zawierającymi najważniejsze informacje o ZST oraz zaproszeni do udziału w „Dniu Otwartym ZST”.

Mamy nadzieję, że wszystkie działania podejmowane w ramach doradztwa zawodowego przyczynią się do jak najlepszego, przemyślanego i trafnego wyboru szkoły przez naszych ósmoklasistów.

[ngg src=”galleries” ids=”343″ display=”basic_slideshow”]
Print Friendly, PDF & Email