Dzień Babci i Dziadka

Posted by

                   Babcia i Dziadek to słowa, które każdemu dziecku kojarzą się z ciepłem, miłością i wszystkim, co dobre. Dlatego dzieci z naszego Przedszkola gościły swoje Babcie oraz Dziadków na uroczystości z tej okazji.
                 Przedszkolaki od samego rana z niecierpliwością wyczekiwały zaproszonych gości, nie mogąc się doczekać, kiedy Ich zobaczą.

Licznie przybyli: Babcie i Dziadkowie, mieli okazję podziwiać swoje wnuczęta w specjalnie dla nich przygotowanych programach artystycznych.

 

Zawsze pocieszy, przytuli,
i weźmie mnie na kolana.
Gdy jestem niegrzeczny przebaczy,
Kto? Moja babcia kochana.

Otworzy serce, kieszeń otworzy,
podsunie czekoladę,
z twoich sukcesów będzie się cieszyć,
kto? No wiadomo dziadek.

 

             Dzieciaki pod czujnym okiem wychowawczyń zaprezentowały wiersze, piosenki oraz tańce, które ćwiczyły na tą uroczystość. Starszaki zaprezentowały inscenizację pt.: „Zielony Kapturek”. W przepięknej scenografii oraz wyjątkowej atmosferze, wnuczęta wspaniale wystąpiły przed bliskimi. Dużą radością dla dzieci jak i dziadków była możliwość wspólnego przytulenia się i wręczenia własnoręcznie wykonanych przez dzieci upominków dla ukochanych dziadków.
           Następnie Pani Dyrektor zaprosiła babcie i dziadków na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców i GOK Filia w Polnej, aby w szczególny sposób okazać swoim bliskim szacunek i po raz kolejny podziękować za miłość, cierpliwość i zrozumienie.

To była naprawdę wyjątkowa uroczystość, pełna uśmiechu, radości i dumy. Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków dały wyraz tego, jak ważne są takie spotkania i chwile spędzone wspólnie z wnukami.

Print Friendly, PDF & Email