Jak karnawał to karnawał.. czyli zabawa karnawałowa w naszej szkole

Posted by

Rozpoczął się okres zabaw karnawałowych. Nie zabrakło jej  również w naszej szkole.

Tego dnia dzieciom towarzyszyło wiele emocji i wrażeń. Sala gimnastyczna wyglądała inaczej niż zwykle – zamieniła się w prawdziwą salę balową. Udekorowana kolorowymi balonami, zachęcała do szalonej zabawy.

W szkole zaroiło się od Spidermanów, piratów, rycerzy, policjantów, kowbojów rodem z Dzikiego Zachodu, czarodziejów… Były wróżki, księżniczki, koty, motyle, różne inne stwory i dziwadła… Stroje były barwne, oddawały nawet najdrobniejsze szczegóły wybranej postaci. Niektórzy byli nie do poznania, inni budzili podziw, a niekiedy nawet przerażenie.

Wszyscy bawili się znakomicie wraz z zaproszonymi animatorami ZWARIOWANI. Były korowody, kółeczka i tańce w parach, zabawy taneczno-ruchowe,  zabawy sportowe, tańce wychowańce, pokaz iluzji, sztuczny śnieg, pokaz baniek z ogniem. Ku ogromnemu zaskoczeniu i zachwytu dzieci odwiedził nas również Olaf z bajki Kraina Lodu.

Podczas zabawy karnawałowej rodzice przygotowali wspaniały poczęstunek, w którym spragnieni i głodni uczniowie mogli znaleźć różne smakołyki.

Tegoroczna zabawa karnawałowa w naszej szkole należała do udanych. Wszyscy byli zmęczeni tańcami, ale zadowoleni.

 

 

 

Print Friendly, PDF & Email