Cyrk „Szok”

Posted by

W dniu 28 maja mieliśmy wspaniałą okazję gościć w naszej szkole zespół artystów z ukraińskiego cyrku Szok. Już od samego początku panowała niesamowita atmosfera, która wprawiła wszystkich w dobry nastrój. Na sali zapanował zapierający dech w piersiach widok, gdyż można było podziwiać fascynujące sztuczki i triki cyrkowe.

Przed publicznością zaprezentowano wiele wspaniałych pokazów. Wśród nich znalazły się występy gołębi i piesków, które zrobiły ogromne wrażenie na widzach. Nie zabrakło również wesołego klauna oraz postaci takich jak  słoń, biały miś i superman.  Artyści wykazali się niesamowitą sprawnością i umiejętnościami, które zapierały dech w piersiach.

Nie mogło zabraknąć również pokazów iluzji, które wprawiły w zdumienie i zaskoczenie wszystkich uczniów. Chętne i odważne dzieci miały okazję nie tylko podziwiać sztuczki cyrkowe, ale także brać w nich czynny udział. Uczniowie naszej szkoły mogli spróbować swoich sił w cyrkowych popisach, co wzbudzało radość wszystkich uczestników. Panie nauczycielki również zostały poproszone o pokaz swoich umiejętności. Dostały ogromne brawa za swój występ!

Występ cyrkowy dostarczył wszystkim zebranym mnóstwo miłych wrażeń i przeżyć. Uczestnicy gorącymi brawami podziękowali artystom za niezwykłe widowisko, które zapewne na długo pozostanie w ich pamięci.

Print Friendly, PDF & Email