„Spędzam czas bez smartfona – Półkolonie w Gminie Grybów”

Posted by
Stowarzyszenie Rozwoju Gminy Grybów zaprasza dzieci na półkolonie „Spędzam czas bez smartfona – Półkolonie w Gminie Grybów”
Terminy turnusów:
I turnus : 10.07.2023 r – 14.07.2023 r. – 19 dzieci
II turnus: 24.07.2023 r. – 28.07.2023 r. – 19 dzieci
W programie półkolonii:
Centrum Sportów Zimowych w Ptaszkowej, park linowy, Sądecki Bartnik – Stróże, Stara Baśń w Grybowie, kino, park trampolin, Krynica Zdrój, muzeum, warsztaty, inne atrakcje.
Zapewniamy doświadczoną kadrę, śniadania i obiady, ubezpieczenie NNW, zajęcia edukacyjne, aktywności sportowo-rekreacyjne. Ilość miejsc ograniczona, dlatego z zakwalifikowaniu do projektu decydują kryteria preferencyjne i kolejność zgłoszenia w formie elektronicznej na adres: srggryb@gmail.com do dnia 05.07.2023 r. do godz. 11.00
Zapraszamy chętne dzieci w wieku od 6 roku życia.
Szczegółowe informacje znajdują się na plakacie. Zgłoszenia należy przesyłać poprzez uzupełnioną i podpisaną kartę zgłoszenia na adres mailowy: srggryb@gmail.com
Natomiast pozostałe dokumenty zostaną uzupełnione przez rodziców podczas osobistej wizyty w siedzibie Stowarzyszenia Rozwoju Gminy Grybów tj. ul. Jakubowskiego 33a, Grybów. Rodzice zostaną poinformowani telefonicznie.
 
Print Friendly, PDF & Email