Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2022/23

Posted by

Za nami ostatni dzwonek roku szkolnego 2022/23, a z nim zakończenie wspaniałej przygody edukacyjnej. Uroczyste pożegnanie rozpoczęliśmy już we środę, gdy wzięliśmy udział we mszy świętej. Po zakończeniu ceremonii religijnej przyszedł czas na ważne wydarzenie – przekazanie sztandaru szkoły klasie VI, która od września będzie pełnić rolę najstarszej klasy w naszej placówce.

Dziś z radością spotkaliśmy się wszyscy na sali gimnastycznej, aby uczestniczyć w uroczystej akademii, którą przygotowali uczniowie klasy VIII. Dla nich było to jedno z ostatnich wielkich wydarzeń w naszej szkole. Z pełnym zaangażowaniem przedstawili nam swoją wizję roku szkolnego oraz nadchodzących wakacji. W humorystyczny sposób ukazali nam, jak wygląda nauka w czasach, gdy komputery i Internet zdobywają tron. Nie zapomnieli również podziękować Pani Dyrektor oraz wszystkim nauczycielom za wspólne osiem lat spędzone w murach naszej szkoły. Ten wyjątkowy dzień to również momentem „pożegnania” trzecioklasistów, którzy z dumą ukończyli pierwszy etap swojej edukacji. Akademia z okazji zakończenie roku szkolnego była okazją do podziwiania ich niezwykłych talentów. Ci młodzi uczniowie wzięli aktywny udział w uroczystej akademii, ukazując swoje umiejętności artystyczne. Nie zabrakło wspaniałego śpiewu trzecioklasistów oraz zachwycających tańców! Jeden z najbardziej efektownych występów to taniec motyli, który został uwieńczony bukietem konfetti, wywołującym uśmiech zarówno na twarzach uczestników, jak i widzów.

Jednak najważniejszym punktem uroczystości było rozdanie świadectw przez Panią Dyrektor oraz wychowawców uczniom, którzy osiągnęli wysokie wyniki w nauce. Rozdano również nagrody za konkursy. To były chwile pełne wzruszeń, dumy i radości. Następnie, w poszczególnych salach lekcyjnych, każdy uczeń mógł odebrać swoje długo oczekiwane świadectwo ukończenia obecnej klasy z rąk swojego wychowawcy.

Chcielibyśmy serdecznie pogratulować wszystkim uczniom osiągniętych wyników i życzyć im ogromnych sukcesów w kolejnym roku szkolnym! Ta chwila pożegnania to zarazem moment nowego początku, pełnego nowych wyzwań i możliwości. Niech przyszły rok szkolny przyniesie Wam wiele radości, inspiracji i satysfakcji z osiąganych sukcesów. Życzymy Wam wytrwałości, pasji w nauce oraz niezapomnianych przygód na drodze edukacji. Bądźcie dumni z siebie i pamiętajcie, że z determinacją i zaangażowaniem można osiągnąć wszystko. Powodzenia!

Print Friendly, PDF & Email