Międzynarodowy Dzień Kropki

Posted by

Uczniowie edukacji wczesnoszkolnej aktywnie włączyli się w obchody Międzynarodowego Dnia Kropki. Jest to święto kreatywności, odwagi, talentu, wiary i zabawy. Motywem przewodnim jest kropka.

Obchody tego dnia zaczęły się od przeczytania lub obejrzenia historii małej Vashti, która nie wierzy w swoje możliwości. Zostały ozdobione sale lekcyjne pracami plastycznymi pt. „Co może powstać z przysłowiowej kropki?” Przy użyciu swojej wyobraźni uczniowie stworzyli niezwykłe dzieła. Uczniowie w tym dniu założyli ubrania w kropki i pomalowali twarze. Z każdego miejsca widoczne były wesołe, kolorowe kropki. Wszyscy wykazali się kreatywnością i pomysłowością. Historia o Vashti uświadomiła nam, że każdy z nas ma jakieś ukryte talenty, które gdzieś tam drzemią głęboko i czekają na nasze odkrycie lub zostały już przez niektórych uczniów odkryte.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego dnia!

Print Friendly, PDF & Email