Sonda z okazji Dnia Edukacji Narodowej

Posted by

Nasi uczniowie postanowili wzbogacić świętowanie Dnia Edukacji Narodowej o kreatywny element. Zainicjowali sondę wśród swoich kolegów i koleżanek, która miała na celu zgromadzenie cennych informacji na temat naszego szkolnego życia. W trakcie tej niezwykłej inicjatywy uczniowie przyjęli nowoczesne podejście, korzystając z najnowszych technologii, takich jak aparat fotograficzny z funkcją nagrywania oraz gimbal.

To niewątpliwie podniosło rangę naszego projektu, umożliwiając nam rejestrowanie nie tylko słów, ale również obrazów i emocji, co znacząco wzbogaciło nasze badanie. Byliśmy zaskoczeni tym, jak nasi uczniowie nie tylko potrafili obsługiwać te nowinki techniczne, ale także jak kreatywnie je wykorzystywali zarówno w celach rozrywkowych, jak i edukacyjnych.

W trakcie tworzenia sondy uczniowie mieli okazję podzielić się swoimi spostrzeżeniami i wrażeniami związanych z nauką. Mogli zacytować swoich nauczycieli, tworząc w ten sposób unikalne i zabawne momenty. To z pewnością sprawiło, że cała inicjatywa stała się bardziej przyjazna i emocjonująca dla wszystkich uczestników.

Nasza szkoła jest miejscem, gdzie nowinki techniczne idą w parze z edukacją, a to daje nam ogromne możliwości w rozwijaniu się i poznawaniu świata.

Filmik powstał dzięki zakupionemu sprzętowi w ramach programu „Laboratoria Przyszłości. „Podczas tworzenia sondy uczniowie korzystają z takich sprzętów jak: aparat fotograficzny z funkcją nagrywani oraz gimbal.

 

Jesteście ciekawi pytań oraz udzielonych odpowiedzi? Zapraszamy do obejrzenia filmiku:

A oto kulisy:

Print Friendly, PDF & Email