Pomagamy zwierzętom ze schroniska! Podsumowanie akcji.

Posted by

W naszym przedszkolu oraz klasach 1-3 zorganizowana została zbiórka karmy dla podopiecznych schroniska dla bezdomnych zwierząt w Nowym Sączu.

W tym roku szczególną troską chcieliśmy otoczyć kotki, które często są zapominane w trakcie różnych zbiórek charytatywnych. Celem tego przedsięwzięcia była poprawa standardu pobytu zwierząt w schronisku, kształtowanie postawy przyjaciela zwierząt oraz wdrażanie dzieci i osób dorosłych do aktywnego udziału w zbiórce karmy. Organizatorem i koordynatorem akcji była pani Katarzyna Migacz. Wraz ze swoimi dziećmi zawiozła zgromadzone karmy, zabawki oraz koce i pościele. Przy okazji w ramach wolontariatu dzieci wyprowadziły dwa pieski- Maję i Gucia na spacer sprawiając przyjemność nie tylko psiakom ale i sobie.

Cieszymy się, że tak wielu uczniów i przedszkolaków odpowiedziało na nasz apel i wzięło udział w naszej akcji . Los bezdomnych, porzuconych kotów nie jest obojętny dzieciom naszej szkoły. 

Dlatego dziękujemy serdecznie wszystkim uczniom, przedszkolakom i rodzicom za włączenie się w zorganizowaną akcję charytatywną. Dzielenie się tym co mamy – to dobry nawyk!

Print Friendly, PDF & Email