Wyniki Wyborów do Samorządu Uczniowskiego

Posted by

Wspaniałą okazją do świętowania i doceniania roli edukacji jest Dzień Edukacji Narodowej, który obchodzony jest z dumą i radością. W dniu dzisiejszym ogłoszono wyniki wyborów do samorządu uczniowskiego, co stanowi ważny moment w życiu szkoły i jej społeczności.

Pragniemy serdecznie podziękować wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w tych wyborach, oraz pogratulować wybranym przedstawicielom zaufania szkolnej społeczności. Oto skład nowego Samorządu Szkolnego:

1. Przewodnicząca szkoły: Natalia kl. VII
2. Zastępca Przewodniczącej: Ksawery kl. VII
3. Członkowie Samorządu:
– Nikola kl. V
– Michał kl. V
– Dawid kl. VI

Wasze zaangażowanie i chęć do pracy na rzecz wspólnoty szkolnej są godne uznania. Jesteśmy przekonani, że pełnienie tych funkcji będzie owocne i przyniesie wiele korzyści dla wszystkich uczniów oraz personelu szkolnego. Życzymy Wam wszystkim samych sukcesów w realizacji Waszych zadań i planów!

Niech ten dzień będzie okazją do świętowania osiągnięć edukacyjnych oraz wzmacniania wspólnoty szkolnej. Razem tworzymy lepszą przyszłość, a Wasza praca w Samorządzie Uczniowskim jest ważnym krokiem w tym kierunku.

Gratulujemy i życzymy powodzenia!

Print Friendly, PDF & Email