Apel do rodziców

Posted by

Drodzy Rodzice i Opiekunowie naszych Uczniów!

W trosce o bezpieczeństwo Waszych dzieci oraz innych uczestników ruchu na drodze powiatowej apeluję, aby nie zatrzymywać samochodów przy bramie wjazdowej do szkoły i wzdłuż ogrodzenia szkolnego. Dla bezpieczeństwa Wszystkich należy parkować samochód na parkingu. Dzieci z klas I – III, które już same chodzą do szkoły oraz pozostali uczniowie muszą zmagać się z przeszkodami w postaci licznie zaparkowanych samochodów wzdłuż ulicy. Powstający zator (zwłaszcza w godzinach porannych) stwarza niebezpieczne sytuacje dla innych pojazdów poruszających się po drodze.

Liczę na Państwa wyrozumiałość i odpowiedzialne podejście do  prośby.

                                                                                                                                Dyrektor Szkoły Dorota Wiatr

Print Friendly, PDF & Email